Vítejte na Privátníškoly.cz

Víte že:
se studium na soukromé vysoké škole opravdu vyplatí? Nejenže Vás zaplacené školné motivuje k lepším studijním výsledkům, ale navíc si můžete celou polovinu z této platby odepsat z daní!

Nová studijní příležitost

14. srpna 2009

V případě, že jste se ještě nerozhodli a stále zvažujete studijní možnosti pro školní rok 2009/2010, Prague College může být pro Vás to pravé.

Nová studijní příležitost

Chcete-li studovat v srdci Prahy a zároveň mít pocit, že jste součástí propojování kultur, neváhejte navštívit Prague College. Jedná se o britskou vysokou školu v Praze, s výukou pouze v anglickém jazyce. Partnerskou univerzitou je zde Teesside University ze severovýchodní Anglie. Právě na Prague College můžete získat vysoce uznávané vzdělání a prestižní britské tituly.

Studijní poradci na Prague College hledají pro žadatele během vstupních pohovorů tu nejvhodnější volbu studijního programu. Prague College - meetingPřijímací pohovory probíhají individuálně a v přátelské atmosféře. Studijní poradce po důkladném rozhovoru doporučí studentovi program a formu studia, na základě jeho požadavků a schopností.

„Jsme rádi, že můžeme být studentům oporou v tak důležitém momentu, kterým je rozhodování o jejich budoucí profesi. Díky osobním pohovorům jsme schopni se orientovat na jednotlivce hned od prvního setkání, což by při klasických přijímačkách nešlo, v tom vidím veliké plus.“ říka Douglas Hajek, ředitel Prague College.

Nový semestr začíná již 29. září! Tak neváhejte a změňte Váš život ještě dnes.

Prague College nabízí čtyři studijní obory, které se vyučují na katedrách: School of Business, School of IT & Computing a School of Art & Design.

SCHOOL OF ART & DESIGN

Studenti mají na výběr z oborů Grafika a Nová média. Po dvouletém programu HND (Higher National Diploma) mohou vstoupit do finálního bakalářského ročníku - BA (Hons) Graphic Design nebo BA (Hons) Fine Art Experimental Media.

„Mám radost, že nejenom studenti grafiky, ale i absolventi programu HND Interactive Media budou mít příležitost dokončit v Praze třetí bakalářský ročník v oboru BA (Hons) Fine Art Experimental Media ,“ říká Douglas Hajek, ředitel Prague College.

„Tento program je již čtvrtým bakalářským programem, který jsme zahájili s naším klíčovým britským partnerem Teesside University. Kromě bakalářských a magisterských programů v oborech obchodu, teď Prague College disponuje kompletním portfóliem programů také ve výtvarným umění a designu,“ říká Jeff Buehler, head of Teaching na Prague College.

Otevření nově koncipovaného programu dokazuje neustále rostoucí zájem o studijní obory výtvarného umění a designu. Prague College - grafický designPrague College rovněž nabízí úvodní semestr ke studiu designu, který studentům napomáhá se zdokonalit v oboru a zároveň se rozhodnout pro konkrétní směr, a to Grafiku či Nová média.

MSc INTERNATIONAL MANAGEMENT

Nově nabízíme magisterský program MSc International Management, navazující na naše velmi populární bakalářské programy BA (Hons) International Business Management a HND Business.

Titul MSc International Management je udělován univerzitou Teesside University ve Velké Británii. Ta je proslulá svými programy na vysoké úrovni, vynikajícími přednáškami a možnostmi výzkumu. Udělovaný titul je mezinárodně uznávaný.

MSc je evropského původu a je jedním z tradičních titulů pro magisterský program ve Velké Británii a jiných anglicky mluvících zemích. Čte se jako:"Master of Science"- Magisterský titul pro vědu.

Studium je určené pro lidi, kteří si kladou za cíl profesně růst a je zajímavou volbou i pro státní a neziskové sektory.

Pro koho je studium vhodné?

„Studium MSc International Management je vhodné pro čerstvé absolventy bakalářských nebo magisterských titulů a to v jakémkoli oboru, dále pro lidi bez předchozí pracovní zkušenosti na vyšší pozici.“

Jaký je časový aspekt studia?

„Myslím, že studenti ocení především atraktivní možnost výběru ze dvou režimů studia. Prague College - classProgram je možné intenzivním studiem zvládnout už během 12 měsíců (tzv. full time studium). Pracující studenti mohou zvolit režim částečný (tzv. part time studium) a studovat tak dva roky.“

Na otázky odpověděl pan Jeff Buehler, head of Teaching na Prague College.

Prague College se vyznačuje moderním prostředím, výukou pouze v angličtině, v krásné lokalitě v centru historické Prahy na Vinohradech.

Kvalitní vybavení včetně rozsáhlé on-line knihovny, která nabízí více než 44 tisíc odborných titulů, jsou studentům neustále k dispozici. Předností Prague College je praktický ráz studia, kdy studenti již během výuky pracují na reálných projektech a tím získávají pracovní kontakty s budoucími zaměstnavateli.

www.praguecollege.cz