Studium na vysoké škole je nejen prestižní záležitostí, ale navíc jedinečnou možností jak rapidně zvýšit svou kvalifikaci a díky tomu pobírat po úspěšném dokončení vysokoškolského studia vyšší mzdu.

Přihlášky na VŠH do 9.9.2009

28. srpna 2009

Všichni zájemci o studium na Vysoké škole hotelové v Praze v ak. roce 2009/2010 mají poslední příležitost pro podání přihlášky.

Vysoká škola hotelová, která v letošním roce oslaví již desáté výročí založení, patří k nejstarším a největším soukromým vysokým školám v ČR. Navazuje na dlouholetou tradici, kdy jako první specializovaná vysoká škola zaměřená na oblast hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu v ČR.

Disponuje kvalitním pedagogickým sborem, kdy přes 80 % výuky je zajištěno interními učiteli. Vybrané specializované předměty přednášejí přední odborníci z praxe a z jiných vysokých škol. VŠH je také členem Asociace hotelů a restaurací ČR.

VŠH má výborné materiální zázemí – dvě moderní, plně klimatizované auly, počítačové učebny a řadu poslucháren plně vybavených pro multimediální prezentace, vč. prostor kompletně vybavených náročnou technikou pro praktickou a laboratorní výuku - gastronomickou posluchárnu, cvičnou restauraci a kuchyň, salonky a dva bary pro výuku sommelierů a barmanů. Celý prostor školy je pokryt WiFi sítí. Samozřejmostí je studovna a knihovna.

VŠH nabízí prakticky orientované studium, založené na solidním základu teoretických předmětů, které současným téměř 3.000 absolventům zajišťuje konkurenční výhody na stále náročnějším trhu práce.

VŠH nabízí 5 bakalářských a 3 magisterské obory:
Hotelnictví (Bc.) – prezenční, kombinované
Management destinace cestovního ruchu (Bc.) – prezenční, kombinované
Marketingové komunikace ve službách (Bc.) – prezenční, kombinované
Management volného času (Bc.) – prezenční
Management dopravních služeb (Bc.) – prezenční, kombinované

Management hotelnictví a lázeňství (Mgr.) – prezenční, kombinované
Management prosperity, rizik, auditu a krize (Mgr.) – prezenční, kombinované
Marketingové komunikace (Mgr.) – prezenční, kombinované

Termín pro podání přihlášek ke studiu na VŠH byl prodloužen do 9. září 2009.

Přihláška se podává na standardním tiskopisu, který lze získat na VŠH a na internetových stránkách www.vsh.cz, nebo vyplněním elektronické přihlášky.

Přijímací řízení se koná 10. září 2009 v 10,00 hod. na VŠH.

Pro mimopražské studenty nabízí VŠH ve spolupráci se společností CPI Hotels ubytování v hotelu Luna za zvýhodněnou cenu Kč 120 za lůžko/noc. Stravování je zajištěno ve školní restauraci s obsluhou. Cena poledního menu (polévka, hlavní jídlo, nápoj) je Kč 35.

Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r.o.
Svídnická 506, 181 00 Praha 8
Kontakty - studijní odd: