Díky menšímu počtu studentů existují a úspěšně fungují na soukromých vysokých školách takové věci, jako je individuální přístup ke studentovi a z něj plynoucí individuální plány studia.

Anglo-americká vysoká škola, o.p.s.

Lázeňská 4, 118 00 Praha 1 257 530 202 admissions@aauni.edu ANGLO-AMERICKÁ VYSOKÁ ŠKOLA, o.p.s., (AAVŠ), byla založena v roce 1990 a je nejstarší soukromou vysokou školou v České republice. Sídlí v krásných historických palácích Maltézských rytířů nedaleko Karlova mostu.

Vysoká škola finanční a správní, o. p. s.

Estonská 500, 10100 Praha 10 (+420) 210 088 800 prihlaska@vsfs.cz Nabízíme bakalářské a navazující magisterské studium v oborech Aplikovaná informatika, Bankovnictví, Finance a finanční služby, Marketingová komunikace, Pojišťovnictví,Řízení podniku a podnikové finance, Veřejné finance, Veřejná správa a studium v anglickém jazyce, program MBA a BSBA.