Academia Rerum Civilium - Vysoká škola politických a společenských věd, s.r.o.

Ovčárecká 312, 280 02 Kolín V +420 321 734 725 studijni@vspsv.cz Academia Rerum Civilium - Vysoká škola politických a společenských věd, s.r.o. se sídlem v Kolíně je první českou vysokou školou se specializací na politické vědy a zároveň jedinou českou nezávislou vysokou školou nabízející studium politologie.

Bankovní institut vysoká škola, a. s.

Nárožní 2600/9, 15800 Praha 5 251 114 555 info(zavináč)bivs.cz Bankovní institut vysoká škola vznikla na jako první soukromá vysoká škola v České republice. V oblasti vzdělávání se BIVŠ zaměřila na vytvoření systému profesně orientovaného vzdělávání pro celou finanční sféru.
    1        2        3        4        5        6        7