VYSOKÁ ŠKOLA REGIONÁLNÍHO ROZVOJE, s.r.o.

Žalanského 68/54, 163 00 Praha 17 +420 235 300 144 studijni@vsrr.cz Vysoká škola regionálního rozvoje je změřena na vytvoření systému profesně orientovaného vzdělávání zejména pro oblast regionální správy a regionálního rozvoje.

Rašínova vysoká škola, s.r.o.

RAŠÍNOVA VYSOKÁ ŠKOLA s.r.o. Hudcova 78, 612 00 Brno +420 541 632 554 studijni1@ravys.cz Rašínova vysoká škola poskytuje vzdělání bakalářského a magisterského stupně studia.Mezioborový právně - ekonomický studijní program je zaměřen na řešení krizových jevů zejména ve firmách. Škola má sídlo v budově, ve které je možnost ubytování hotelového typu a stravování v restauraci formou menu.