Vysoká škola finanční a správní, o. p. s.

Estonská 500, 10100 Praha 10 (+420) 210 088 800 prihlaska@vsfs.cz Nabízíme bakalářské a navazující magisterské studium v oborech Aplikovaná informatika, Bankovnictví, Finance a finanční služby, Marketingová komunikace, Pojišťovnictví,Řízení podniku a podnikové finance, Veřejné finance, Veřejná správa a studium v anglickém jazyce, program MBA a BSBA.

VŠ cestovního ruchu a teritoriálních studií v Praze, spol. s r.o.

Ortenovo nám. 34/1275, 170 00 Praha 7 - Holešovice +420 266 312 307 sekretariat@vscrts.cz Základním cílem studijního programu VŠCRTR je připravit kvalifikovaného odborníka se znalostí specificky komerčně praktické komunikace, hospodářského, politického a kulturního života v cestovním ruchu.

Vysoká škola cestovního ruchu, hotelnictví a lázeňství, s. r. o.

Senovážné náměstí 23, 11000 Praha 1 +420 224 142 685 info@vscrhl.cz Založena Národní federací hotelů a restaurací ČR, členem Mezinárodní asociace hotelů a restaurací v Paříži. Škola působí jako soukromá vysoká škola s akreditovaným bakalářským studijním programem Ekonomika a management.

Vysoká škola Karlovy Vary, o. p. s.

T. G. Masaryka 3, 36001 Karlovy Vary +420 353 301 011/12 studijni@vskv.cz Cílem bakalářského studijního programu této vysoké školy je vychovávat odborníky pro konkrétní administrativně-právní profese, pro něž je orientace v právním řádu a schopnost aplikace konkrétních segmentů veřejného nebo soukromé

Vysoká škola zdravotnická, o.p.s.

Duškova 7, 150 00 Praha 5 +420 210 082 418 info@vszdrav.cz Vysoká škola zdravotnická, o. p. s., v Praze 5, Duškova 7, poskytuje vysokoškolské vzdělání ve zdravotnických nelékařských oborech Všeobecná sestra, Porodní asistentka a Radiologický asistent.

Západomoravská vysoká škola Třebíč, o. p. s.

Okružní 935, 674 01 Třebíč +420 568 850 047 info@zmvs.cz Současná tvář neuniverzitní školy odpovídá modernímu typu soukromé vysoké školy. Cíle jsou jasné: proces evropské integrace, rozšiřování a prohlubování vztahů s ostatními evropskými státy.

ŠKODA AUTO, a. s. Vysoká škola

Tř. Václava Klementa 869, 29360 Mladá Boleslav 326 823 040 info@is.savs.cz Škoda Auto Vysoká škola byla založena v roce 2000 jako první a dosud jediná firemní vysoká škola v České republice. V rámci bakalářského studijního programu poskytuje vzdělání v oborech Podniková ekonomika a management obchodu, Podniková ekonomika a management provozu a Podniková ekonomika a finanční management v prezenční i kombinované formě. V rámci navazujícího magisterského studijního programu lze v prezenční i kombinované formě studovat obory: Globální podnikání a finanční řízení podniku, Globální podnikání a marketing, Podniková ekonomika a management provozu a Globální podnikání a právo.
    1        2        3        4        5        6        7