Kurzy MBA

Díky menšímu počtu studentů existují a úspěšně fungují na soukromých vysokých školách takové věci, jako je individuální přístup ke studentovi a z něj plynoucí individuální plány studia.
MBA studium

Vysoká škola finanční a správní - MBA

Estonská 500 101 00 Praha 10 Informace o programu MBA: +420 210 088 820 tomas.martykan@vsfs.cz Program MBA(Master of Business Administration) navazuje na bakalářské studium a zaměřuje se na vrcholové studium problematiky podnikové správy. Tento program je zřizován ve spolupráci s City University of Seattle a zahajuje se dvakrát do roka.

MBA studium Praha MBA ekonomické Angličtina Ne Ne Informace o programu MBA: +420 210 088 820Informace o programu MBA: tomas.martykan@vsfs.cz Informace o programu MBA: tomas.martykan@cityu.cz fax: +420 271 740 871Za dobu existence programu MBA na VŠFS o něj projevili zájem manažeři a ředitelé prestižních domácích a zahraničních firem, podnikatelé a zakladatelé firem a pracovníci státní sféry.

Našimi studenty jsou: American Express, Arcelor FCS Commercial CZ, AstraZeneca Czech Republic, Bacardi-Martini Czech & Slovak Republics, Česká pojišťovna, Česká spořitelna, Energetika Kladno, Eurocommerce, ExxonMobil, GE Money Bank, HVB Bank Czech Republic, IBM, Česká republika, ING, Kenvelo, Komerční Banka, Maurice PORTE, Mitsubishi Corporation Praha, Orea Hotels, Prague Stock Exchange, PriceWaterhouseCoopers, Rosana, Skanska CZ, Skoda Power, T-Mobile Czech Republic, TRW Lucas Varity, Unipetrol, Winterthur penzijní fond, Young Optics Europe, ZVVZ a další.

Ne Ne Ne Ne Ne Ne

Program je rozvržen na 18 měsíců a sestává z 15 kurzů, resp. modulů, v nichž studenti získají profesionální manažerské vzdělání, nezbytné pro vedení podnikového managementu.
Struktura a náplň programu jsou akreditovány významnými americkými institucemi NWCCU (Northwest Commission on Colleges and Universities) a IACBE (International Assembly for Collegiate Business Education) a opírají se o učební plány City University of Seattle (USA), jejíž lektoři tvoří pedagogický sbor.

Podmínkou přijetí do programu MBA je absolvování bakalářského studia završené udělením bakalářského titulu a znalost anglického jazyka. Po úspěšném splnění všech studijních podmínek získá absolvent titul MBA, udělovaný od City University of Seattle, který má platnost po celém světě.

Přednosti studia MBA na VŠFS

• Americký diplom v Čechách
  • Intenzívní program - 15 modulů
  • Program “Study Abroad” globální propojení poboček City University of Seattle
  • Kombinace know-how silného amerického partnera a jedné z největších českých soukromých vysokých škol
  • Americká metodologie výuky
  • On-line knihovna
  • Flexibilita studia - začínáme 2x ročně, víkendové studium
  • Kvalita lektorů
  • Výhodná a konkurenční cena
  • Studentské půjčky a splátkový kalendář

Program MBA na VŠFS začíná dvakrát do roka, v dubnu a v říjnu. Výuka zahrnuje 15 modulů; 10 modulů obsahuje základní předměty, 4 moduly specializované na finanční nebo všeobecný management a 1 závěrečný modul. V každém měsíci absolvuje student jeden kurz podle následujícího rozvrhu:

28/02/2009ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKAPřihlášku prosím vyplňte, vytiskněte a opatřenou Vaším podpisem doručte (osobně nebo poštou) na adresu: Zahraniční oddělení, Vysoká škola finanční a správní, Estonská 500, 110 00 Praha 10.

• ukončené vysokoškolské vzdělání minimálně na bakalářské úrovni
  • notářsky ověřená kopie vysokoškolského diplomu včetně jeho překladu do AJ se soudním ověřením
  • výpis absolvovaných předmětů (Official Transcript) se závěrečnými známkami (nebou jinou formou zakončení) spolu se soudním překladem do angličtiny
  • dobrá znalost anglického jazyka doložená zkouškou TOEFL (IBT 86), CPE, IELTS (Band 7), nebo Accuplacer
  • přihláška ke studiu
  • Curriculum Vitae
  • motivační dopis - proč MBA?

Pokud uchazeč o MBA nemá zkoušku z anglického jazyka, VŠFS mu zprostředkuje vykonání zkoušky Accuplacer včetně přípravy na ni. Termíny konzultací a testu jsou flexibilní dle domluvy.

prezenčníMBA
  • 1,5 roku
AngličtinaV každém měsíci absolvuje student jeden kurz podle následujícího rozvrhu: pátek(14:00–19:30), sobota(8:30–16:35), neděle(8:30–14:00) + průběžné online studium. Cílem postgraduálního studia podnikové správy (Business Administration) je poskytnout profesionální manažerské vzdělání všem uchazečům, kteří usilují o vůdčí pozice v podnikovém managementu. Studium klade důraz na vysokou flexibilitu, kreativitu, cit při rozhodování a jistou ruku při výběru a prosazování navrhovaných řešení a schopnost efektivní komunikace v anglofonním prostředí.