Studium na vysoké škole je nejen prestižní záležitostí, ale navíc jedinečnou možností jak rapidně zvýšit svou kvalifikaci a díky tomu pobírat po úspěšném dokončení vysokoškolského studia vyšší mzdu.

Unicorn College s.r.o.

V Kapslovně 2767/2, 130 00 Praha 3 Kontaktní telefon: +420 271 097 111 info@unicorncollege.cz Soukromá vysoká škola, která nabízí vysoce kvalitní bakalářské vzdělání v oboru informačních a komunikačních technologií, ekonomie a managementu.

Vysoká Praha Bc. ekonomické 27169511info@unicorncollege.cz www.unicorncollege.czČeština Ne Ne Kontaktní telefon: +420 271 097 111Kontaktní e-mail: info@unicorncollege.cz Rektor: jiri.kleibl@unicorncollege.czŘeditel školy: marek.beranek@unicorncollege.cz+420 221 400 114

Pro 50 nejlepších studentů v ročníku máme připraven prospěchový stipendijní program na 100% financování studia. Zároveň 5 nejlepších studentů v ročníku získá finanční bonus ve výši 10.000,- Kč za semestr.

Ne Ne Ne Ne Ne Ne

Unicorn College je soukromá vysoká škola, která nabízí vysoce kvalitní bakalářské vzdělání v oboru informačních a komunikačních technologií, ekonomie a managementu.Naším cílem je poskytnout studentům aktivní schopnost využít získané vědomosti tam, kde je to vyžadováno a rovněž tyto znalosti obohatit o reálné zkušenosti.

Rozšiřujeme tradiční formy vysokoškolské výuky tím, že realisticky zachycujeme požadavky z praxe a zohledňujeme je ve výukových programech.

Naše škola disponuje týmem zkušených pedagogů a odborníků s reálnou praxí, kteří Vám pomohou se připravit na úspěšnou profesní kariéru.

Významným partnerem a vlastníkem školy je společnost UNICORN, která je největší českou společností poskytující komplexní služby v oblasti informačních systémů a komunikačních technologií. Vzhledem k přístupu k nejmodernějším technologiím a ke zkušenostem získaným za sedmnáct let působení v oblasti ICT představuje společnost UNICORN pro školu velice silné zázemí a stabilitu.

31/03/09, 21/06/09, 15/08/09, 08/09/09, 15/09/0904/06/09, 25/06/09, 20/08/09, 10/09/09, 17/09/09500ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA20.02.2009, 18.03.2009
Přijetí ke studiu na všech studijních oborech bakalářského studia je podmíněno absolvováním přijímacího pohovoru před přijímací komisí.

Přijímací pohovor je zaměřen na ověření toho, zda uchazeč
o studium má předpoklady k úspěšnému
absolvování studia. Je proto zaměřen na tyto oblasti:
  • ověření základních znalostí v rozsahu středoškolského studia,
  • schopností logického uvažování,
  • ověření základních znalostí cizího jazyka (angličtiny) v rozsahu středoškolské výuky.

prezenční, kombinovaná, individuální plánBc.
ČeštinaStudijní obor Management ICT projektů je zaměřen na výchovu odborníků schopných řídit projekty informačních a komunikačních technologií (ICT). Výuka v českém nebo anglickém jazyce. Výuka v prezenčním studiu probíhá v pracovní dny, zpravidla pondělí až čtvrtek. Unicorn College nově získala akreditaci na kombinovanou formu studia, která je určena zejména uchazečům, kteří chtěji studovat při svém zaměstnání. Výuka probíhá zpravidla v pátek odpoledně a v sobotu přibližně 1x za 14 dní. Na konci semestru probíhá ještě týdenní soustředění. Pro mimořádně nadané studenty máme připravenu i individuální formu studia. Pro bližší informace o této formě nás kontaktujte.
prezenční, kombinovaná, individuální plánBc.
ČeštinaStudijní obor Informační technologie je zaměřen na výchovu odborníků schopných navrhovat, vytvářet a provozovat informační systémy. Výuka v českém nebo anglickém jazyce. Výuka v prezenčním studiu probíhá v pracovní dny, zpravidla pondělí až čtvrtek. Unicorn College nově získala akreditaci na kombinovanou formu studia, která je určena zejména uchazečům, kteří chtěji studovat při svém zaměstnání. Výuka probíhá zpravidla v pátek odpoledně a v sobotu přibližně 1x za 14 dní. Na konci semestru probíhá ještě týdenní soustředění. Pro mimořádně nadané studenty máme připravenu i individuální formu studia. Pro bližší informace o této formě nás kontaktujte.
prezenční, kombinovaná, individuální plánBc.
ČeštinaStudijní obor Ekonomika a management je zaměřen na výchovu odborníků se schopností využívat informační technologie při vykonávání své práce zejména na pozicích nižšího až středního managementu. Výuka v českém nebo anglickém jazyce. Výuka v prezenčním studiu probíhá v pracovní dny, zpravidla pondělí až čtvrtek. Unicorn College nově získala akreditaci na kombinovanou formu studia, která je určena zejména uchazečům, kteří chtěji studovat při svém zaměstnání. Výuka probíhá zpravidla v pátek odpoledně a v sobotu přibližně 1x za 14 dní. Na konci semestru probíhá ještě týdenní soustředění. Pro mimořádně nadané studenty máme připravenu i individuální formu studia. Pro bližší informace o této formě nás kontaktujte.