od akademického roku 2001/2002, kdy v České republice existovalo 8 soukromých vysokých škol se jejich počet do akademického roku 2008/2009 zvýšil více než sedmkrát?

VYSOKÁ ŠKOLA OBCHODNÍ V PRAZE, o.p.s.

Spálená 14, 110 00 Praha 1 Sekretariát: +420 224 056 011 sekretariat@vso-praha.eu Vysoká škola obchodní v Praze je neuniverzitní vysokou školou s akreditovaným magisterským a bakalářským studijním programem Mezinárodní teritoriální studia.

Vysoká Praha Bc., Ing/Mgr ekonomické 26441021studijni.oddeleni@vso-praha.euwww.vso-praha.euČeština Ano Ano Sekretariát: +420 224 056 011Studijní oddělení: +420 224 056 337Studijní oddělení: +420 731 809 530Sekretariát: sekretariat@vso-praha.euStudijní oddělení: studijni.oddeleni@vso-praha.eu+420 224 056 336

Máme velmi zajímavé bakalářské a magisterské studijní obory,
Prezenční i kombinované formy studia.
Zvýhodněné studium pro absolventy vyšších odborných škol.
Zaměstnáváme špičkové odborníky z praxe
Připravili jsme pro Vás krásné, tiché, klimatizované učebny v samotném centru města, vybavené nejmodernější technikou
WiFi připojení k Internetu, studovny vybavené počítači, informační centrum
Nápojové a stravovací automaty
Ve vedlejší budově je studentská mensa a poliklinika,
Dokonalé spojení školy metrem a tramvajemi ze všech částí Prahy
V nejbližším sousedství je divadlo, obrazová galerie, kavárny a restaurace, banky, pojišťovna a obchodní dům.

A k tomu školné nižší než byste očekávali!

Ano Ano Ano Ano Ne Ano

Kdo jsme

Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s. je od roku 2000 soukromou neuniverzitní vysokou školou s akreditovaným studijním programem "Mezinárodní teritoriální studia"

• Ve Spálené ulici č. 14 v centru Prahy (budova České pojišťovny)
  • Škola je v těsné blízkosti stanice metra Národní třída, které spolu s hustou  sítí tramvajových linek umožňuje rychlé a bezproblémové spojení prakticky se všemi částmi města
 Co Vám nabízíme
  • bakalářské a navazující magisterské studium, a to v prezenční i kombinované formě s využitím prvků distančního vzdělávání
  • Zvýhodněný studijní plán pro absolventy VOŠ
  • Kvalitní výuku
  • Elegantní klimatizované učebny v jedné z nejvýznamnějších pražských secesních budov
  • WI FI připojení k Internetu v učebnách,  počítačovou studovnu
  • Jsme v centru Prahy a přesto jsou naše učebny ve velmi klidném prostředí
  • V nejbližším sousedství je studentská mensa, poliklinika pro vysokoškoláky, obchodní dům, bankomaty, pojišťovna a známé divadlo "Ypsilonka"
  • Stipendia na ubytování

30.4.2009, 15.9.2009Zápis ke studiu bude probíhat v září 2009500ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA22.4.,13.5., 3.6., 17.6., 2.9., 16.9. 2009

Přijímací řízení - bez přijímacích zkoušek.

Rozhodnutí o přijetí ke studiu v příslušném studijním programu a studijním oboru bude vyhotoveno písemně do 30 dnů od obdržení kompletní přihlášky včetně všech dokladů o dosaženém vzdělání.

K zápisu do studia budou pozváni pouze uchazeči, kteří mají zaplacené školné na zimní semestr akademického roku 2009/2010.

prezenční, kombinovanáBc.
ČeštinaPo ukončení studia oboru "CESTOVNÍ RUCH" můžete najít pracovní uplatnění v těchto směrech: v řídících a obchodních činnostech jako odborníci, řídící pracovníci CK, touroperátoři, ekonomové v cestovním ruchu i v ostatních institucích a podnicích; pracovníci rezervačních systémů v cestovním ruchu, tzn. leteckých společností a agentur; delegáti v zahraničí dlouhodobě či sezónně působící v zahraničních destinacích; v hotelích jako vedoucí pracovníci a pracovníci na ekonomickém a recepčním úseku; v průvodcovské činnosti jako průvodci a organizátoři doma i v zahraničí; v oblasti památkové péče jako kustodi a průvodci konkrétní oblasti památek a objektů; v oblasti volného času a rekreace, s využitím poznatků psychologie.
prezenčníBc.
Čeština
prezenční, kombinovanáBc.
ČeštinaStudijní obor připravuje kvalifikované odborníky s odpovídající evropskou úrovní vysokoškolského vzdělání v oblasti poskytování služeb v cestovním ruchu, bezprostředně svázaných s nabídkou a realizací letecké dopravy.
prezenční, kombinovanáIng/Mgr
ČeštinaMagisterské studium je zaměřené víceoborově a jeho cílem je připravit vysoce kvalifikované odborníky se schopností vytvářet a realizovat koncepce a strategie budoucího rozvoje firmy s využitím rozhodovacích procesů podporovaných moderními informačními technologiemi a orientací na nejvyšší profesionální úrovni v domácí i mezinárodní problematice cestovního ruchu i v problematice služeb civilní letecké dopravy. Studijní program: Mezinárodní teritoriální studia Studijní obor: Management cestovního ruchu