Nacházíte se na internetových stránkách www.privatni-skoly.cz, jak již název stránek napovídá nacházíte se na na informačním portálu věnovaném právě problematice soukromých škol. Dozvíte se vše, co se týká vzdělání od základního, přes střední a vyšší odborné až po to nejvyšší – vysokoškolské vzdělání. Jako bonus je zde připravena sekce MBA studium, ve které se dozvíte potřebné informace o tomto prestižním manažerském vzdělání.

Privátní-školy.cz to není jen pouhý katalog soukromých škol, ale i rádce nabytý aktualitami a informacemi ze studentského života. Dozvíte se spoustu praktických návodů a rad, které píšou samotní studenti a kantoři soukromých škol.

Věříme, že se Vám tento web bude líbit.

S pozdravem

Tým portálu privatniskoly.cz