Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.

Hekrova 805, 149 00 Praha 4 - Háje +420 267 913 634 viap@viap.cz Škola má dva studijní programy. Bakalářský a navazující magisterský program Sociální politika a sociální práce a bakalářský program Psychologie. Vychovává sociální pracovníky a psychology specializované na mezilidskou komunikaci.

Vysoká škola realitní - Institut Franka Dysona, s.r.o.

Masná 34, 602 00 Brno + 420 548 21 39 75 posta@fdyson.cz Specializujeme se na odbornou problematiku vztahující se k nemovitému majetku, především obchodování s nemovitostmi a oceňování nemovitostí a dále na problematiku insolvenčních správců.
    1        2        3        4        5        6        7