Studium na vysoké škole je nejen prestižní záležitostí, ale navíc jedinečnou možností jak rapidně zvýšit svou kvalifikaci a díky tomu pobírat po úspěšném dokončení vysokoškolského studia vyšší mzdu.

Bankovní institut vysoká škola, a. s.

Nárožní 2600/9, 15800 Praha 5 251 114 555 info(zavináč)bivs.cz Bankovní institut vysoká škola vznikla na jako první soukromá vysoká škola v České republice. V oblasti vzdělávání se BIVŠ zaměřila na vytvoření systému profesně orientovaného vzdělávání pro celou finanční sféru.

Vysoká škola Karlovy Vary, o. p. s.

T. G. Masaryka 3, 36001 Karlovy Vary +420 353 301 011/12 studijni@vskv.cz Cílem bakalářského studijního programu této vysoké školy je vychovávat odborníky pro konkrétní administrativně-právní profese, pro něž je orientace v právním řádu a schopnost aplikace konkrétních segmentů veřejného nebo soukromé