Vysoká škola sociálně-správní, o.p.s.

Vítězslava Nezvala 801/1, 736 01 Havířov - Město +420 596 411 343 info@vsss.cz VŠSS spojuje znalosti ekonomických, právních, sociálních, správních a dalších odborných disciplín tak, aby jeho absolventi získali odpovídající teoretické znalosti a také praktické dovednosti nezbytné pro kvalitní uplatnění v praxi.

Vysoká škola Karla Engliše v Brně, a. s.

Šujanovo nám. 1, 60200 Brno +420 543 254 856 sekretariat@vske.cz Ambicí VŠKE je připravit své absolventy pro praktické uplatnění v tom nejširším slova smyslu, tedy jak pro uplatnění praxi, tak pro další studium.
    1        2        3        4        5        6        7