ŠKODA AUTO, a. s. Vysoká škola

Tř. Václava Klementa 869, 29360 Mladá Boleslav 326 823 040 info@is.savs.cz Škoda Auto Vysoká škola byla založena v roce 2000 jako první a dosud jediná firemní vysoká škola v České republice. V rámci bakalářského studijního programu poskytuje vzdělání v oborech Podniková ekonomika a management obchodu, Podniková ekonomika a management provozu a Podniková ekonomika a finanční management v prezenční i kombinované formě. V rámci navazujícího magisterského studijního programu lze v prezenční i kombinované formě studovat obory: Globální podnikání a finanční řízení podniku, Globální podnikání a marketing, Podniková ekonomika a management provozu a Globální podnikání a právo.

Soukromá vysoká škola ekonomických studií, s r.o.

Lindnerova 575/1, 18000 Praha 8 - Libeň 284 840 027 info@svses.cz Soukromá vysoká škola ekonomických studií(SVŠES) poskytuje vzdělání v oborech Management organizací, Účetnictví, Mezinárodní ekonomika a právo v podnikání a Bezpečnostní management a v kurzech celoživotního vzdělávání formou e-learningu.
    1        2        3        4        5        6        7