Studium na vysoké škole je nejen prestižní záležitostí, ale navíc jedinečnou možností jak rapidně zvýšit svou kvalifikaci a díky tomu pobírat po úspěšném dokončení vysokoškolského studia vyšší mzdu.

Vysoká škola finanční a správní, o. p. s.

Estonská 500, 10100 Praha 10 (+420) 210 088 800 prihlaska@vsfs.cz Nabízíme bakalářské a navazující magisterské studium v oborech Aplikovaná informatika, Bankovnictví, Finance a finanční služby, Marketingová komunikace, Pojišťovnictví,Řízení podniku a podnikové finance, Veřejné finance, Veřejná správa a studium v anglickém jazyce, program MBA a BSBA.

Soukromá vysoká škola ekonomických studií, s r.o.

Lindnerova 575/1, 18000 Praha 8 - Libeň 284 840 027 info@svses.cz Soukromá vysoká škola ekonomických studií(SVŠES) poskytuje vzdělání v oborech Management organizací, Účetnictví, Mezinárodní ekonomika a právo v podnikání a Bezpečnostní management a v kurzech celoživotního vzdělávání formou e-learningu.