Literární akademie (Soukromá vysoká škola Josefa Škvoreckého)

Na Pankráci 54, 14000 Praha 4 +420 272 773 045 lit-akad@lit-akad.cz Literární akademie (Soukromá vysoká škola Josefa Škvoreckého), s. r. o. je vysokou uměleckou školou zaměřenou na humanitní programy.

Academia Rerum Civilium - Vysoká škola politických a společenských věd, s.r.o.

Ovčárecká 312, 280 02 Kolín V +420 321 734 725 studijni@vspsv.cz Academia Rerum Civilium - Vysoká škola politických a společenských věd, s.r.o. se sídlem v Kolíně je první českou vysokou školou se specializací na politické vědy a zároveň jedinou českou nezávislou vysokou školou nabízející studium politologie.

Bankovní institut vysoká škola, a. s.

Nárožní 2600/9, 15800 Praha 5 251 114 555 info(zavináč)bivs.cz Bankovní institut vysoká škola vznikla na jako první soukromá vysoká škola v České republice. V oblasti vzdělávání se BIVŠ zaměřila na vytvoření systému profesně orientovaného vzdělávání pro celou finanční sféru.

ŠKODA AUTO, a. s. Vysoká škola

Tř. Václava Klementa 869, 29360 Mladá Boleslav 326 823 040 info@is.savs.cz Škoda Auto Vysoká škola byla založena v roce 2000 jako první a dosud jediná firemní vysoká škola v České republice. V rámci bakalářského studijního programu poskytuje vzdělání v oborech Podniková ekonomika a management obchodu, Podniková ekonomika a management provozu a Podniková ekonomika a finanční management v prezenční i kombinované formě. V rámci navazujícího magisterského studijního programu lze v prezenční i kombinované formě studovat obory: Globální podnikání a finanční řízení podniku, Globální podnikání a marketing, Podniková ekonomika a management provozu a Globální podnikání a právo.

Vysoká škola finanční a správní, o. p. s.

Estonská 500, 10100 Praha 10 (+420) 210 088 800 prihlaska@vsfs.cz Nabízíme bakalářské a navazující magisterské studium v oborech Aplikovaná informatika, Bankovnictví, Finance a finanční služby, Marketingová komunikace, Pojišťovnictví,Řízení podniku a podnikové finance, Veřejné finance, Veřejná správa a studium v anglickém jazyce, program MBA a BSBA.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA s.r.o.

Pilská 9, 198 00 Praha 14-Hostavice +420 731 411 370 infovs@palestra.cz VŠTVS PALESTRA je soukromou neuniverzitní vysokou školou, která rozšiřuje nabídku vzdělávacích příležitostí na úrovni bakalářských studií se zaměřením na oblast tělesné výchovy a sportu a volného času.

Vysoká škola Karla Engliše v Brně, a. s.

Šujanovo nám. 1, 60200 Brno +420 543 254 856 sekretariat@vske.cz Ambicí VŠKE je připravit své absolventy pro praktické uplatnění v tom nejširším slova smyslu, tedy jak pro uplatnění praxi, tak pro další studium.