Vítejte na Privátníškoly.cz

Víte že:
Studium na vysoké škole je nejen prestižní záležitostí, ale navíc jedinečnou možností jak rapidně zvýšit svou kvalifikaci a díky tomu pobírat po úspěšném dokončení vysokoškolského studia vyšší mzdu.

Nedostali jste se na vysokou?

22. června 2009

Nedostali jste se na vysokou – na práva či politologii? Nezoufejte! Řešením pro vás může být některá z již zavedených soukromých vysokých škol. Přes počáteční nevýhodu v podobě školného dokáží některé soukromé vysoké školy nabídnout více, než ty veřejné.

Chcete se stát psychologem?

30. dubna 2009

Proč studovat Pražskou vysokou školu psychosociálních studií?

Rozhovor s rektorem MUP

30. dubna 2009

Rozhovor s rektorem Metropolitní univerzity Praha prof. Michalem Klímou.

11. výročí zřízení Trivis - VOŠ

30. dubna 2009

Staňte se diplomovaným specialistou prevence kriminality a krizového řízení.

Aktuální studijní program RaVŠ

22. dubna 2009

Rašínova vysoká škola v Brně nabízí uchazečům studium tříletého bakalářského oboru Krizový management a dvouleté magisterské studium oboru Revitalizace ekonomických subjektů a řízení zdrojů.

Není škola jako škola

17. dubna 2009

Literární akademie zaujímá v systému českého vysokého školství významné místo díky svému jedinečnému charakteru. Od ostatních českých vysokých škol se liší především těsným propojením teoretického a uměleckého vzdělání s důrazem na tvůrčí psaní.

Prestižní profesní titul MPA

31. března 2009

Master of Public Administration (MPA) přináší do oblasti veřejné správy typ vzdělání, který známe z privátní sféry jako MBA, je ale přizpůsoben podmínkám a potřebám veřejného sektoru.

    1        2        3